شارژر فندکی موبایل وسیله پرکاربردی است که بایستی در خرید آن نکاتی را در نظر داشت. این نکات بر عمر مفید باتری موبایل شما تاثیر بالایی خواهند داشت امروز در ۱۲۳buyبه نکات خرید شارژر فندکی خودرو (راهنمای خرید شارژر فندکی)پرداخته ایم:

  • خروجی آمپر بالا

شارژرهای فندکی خودرو دارای آمپر خروجی متفاوتی هستند. آمپراژ خروجی مناسب به ازای هر پورت ۲٫۱ آمپر می باشد. توجه کنید که اگر روی یک شارژر فندکی ۲ پورت عدد ۲٫۴ آمپر نوشته شده باشد مقدار خروجی هر پورت نصف این مقدار و به میزان ۱٫۲ آمپر خواهد بود.

  • تعداد پورت خروجی شارژر

در صورت نیاز پیشنهاد می شود از شارژر فندکی با دو پورت خروجی استفاده شود تا قابلیت شارژ همزمان دو وسیله را در خودرو خود داشته باشید.

  • کابل شارژ

شارژرهای فندکی ماشین به دو نوع تقسیم می شوند یک نوع قابلیت جدا شدن کابل شارژر را دارند و نوع دیگری کابل شارژر متصل و غیر قابل جدا شدن است.

مزیت استفاده از کابل شارژرهای با قابلیت جدا شدن آن است که در صورت خراب شدن کابل می توانید بدون پرداخت هزینه اضافی فقط کابل را تعویض کنید. همچنین در این نوع شارژرها شما با تعویض کابل می توانید انواع مختلف گوشی موبایل را شارژ کنید.

  • برندهای نامعتبر بلای جان باتری موبایل شما

متاسفانه در بازار لوازم جانبی موبایل ایران با ورود برندهای ناشناخته و نامعتبر انتخاب از بین موارد موجود کاری سخت است. شارژر فندکی های با کیفیت پایین می توانند باعث نوسان آمپر خروجی شارژ و صدمه زدن به باتری موبایل شما شوند.

مدل های پیشنهادی تیم ۱۲۳buy